AS "Latvijas valsts meži" (LVM) rīko izsoles lapu koku un skuju koku taras kluču 12cm<, apses zāģbaļķu 24cm<, melnalkšņa zāģbaļķu 24cm<, skuju koku III šķiras zāģbaļķu, egles un priedes mietu 6-9.9 cm papildu apjoma pārdošanai piegādēm 2023.gada februārī - martā. Kopējā apjoma piedāvājums 87 200 m3.
Apjomu plānots piegādāt 2023.gada februārī – martā, krājumu nepieejamības apstākļos pieļaujot piegādes 2023.gada aprīlī.
Pārdošanas veids: elektroniskas izsoles tīmekļa vietnē LVM sadarbības partneru portāls (SPP) https://www.e-lvm.lv/.
Daļa no piedāvātā apaļo kokmateriālu apjoma ir ar noteiktu garumu specifikāciju. Detalizēta informācija par specifikāciju, piedāvāto produktu apraksts un sadarbības noteikumi norādīti pārdošanas piedāvājumā. LVM apaļo kokmateriālu pārdošanas piedāvājums un tā pielikumi, kas ir piedāvājuma neatņemama sastāvdaļa, ir pieejami pielikumā un SPP.
Piedāvājumi izsolēm jāiesniedz: līdz 2023.gada 23.janvārim (ieskaitot) LVM pārvaldītā tīmekļa vietnē Elektronisko izsoļu sistēma.
Plānotais izsoļu norises laiks:
- apses un melnalkšņa zāģbaļķiem 2023.gada 25.janvārī plkst. 9:00 ;
- egles un priedes mietiem 2023.gada 25.janvārī plkst. 14:00;
- lapu koku un skuju koku taras klučiem 2023.gada 26.janvārī plkst. 9:00.
- skuju koku III šķiras zāģbaļķiem 2023.gada 26.janvārī plkst. 14:30.
Kontaktpersona: LVM Mežsaimniecība vecākā pārdošanas speciāliste Inga Elksnīte, tālr. 29332713, elektroniskā pasta adrese: [email protected].