(VALIC 2022/033/LN-A-SPP) JNS datu pārraides tīkla uzturēšana;Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Tet” (40003052786); 198 347,11 EUR

Informasjon

Kontraktstildeling
12.03.2023 18.48 (GMT+01:00)

Innkjøper

Valsts aizsardzības loģistikas un iepirkumu centrs Valsts aizsardzības loģistikas un iepirkumu centrs
Biksēres iela 6
LV-1073 Rīga
Latvia
40900035122

Tildelingsinformasjon

V IEDAĻA: Līguma slēgšanas tiesību piešķiršana
Līguma Nr.: 1

Daļas Nr.: 1        Ar iepirkuma uzvarētāju noslēdzamā iepirkuma līguma nosaukums: JNS datu pārraides tīkla uzturēšana

V.1. Lēmuma pieņemšanas datums

16/02/2023 (dd/mm/gggg)

V.2. Saņemto piedāvājumu skaits

1
Ar elektroniskiem līdzekļiem saņemto piedāvājumu skaits: 1

V.4. Uzvarējušā pretendenta nosaukums, reģistrācijas numurs (fiziskai personai – vārds, uzvārds), adrese
Pilns nosaukums/vārds, uzvārds, reģistrācijas numurs:

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Tet”, 40003052786

Pasta adrese

Dzirnavu iela 105,

Pilsēta / novads

Rīga

Pasta indekss

LV-1011

Valsts

Latvija

Tālruņa numurs

Faksa numurs

E-pasta adrese

Vispārējā interneta adrese (URL):

V.5. Informācija par līgumcenu (tikai cipariem)
Valūta

Bez PVN

Ar PVN

PVN likme (%)

Paredzamā līgumcena: 198347.11

EUR

Uzvarējušā pretendenta piedāvātā līgumcena: 198347.11

EUR

VAI lētākā vērtētā piedāvājuma līgumcena:

un dārgākā vērtētā piedāvājuma līgumcena:

EUR

IV.6. Informācija par uzvarējušā pretendenta paredzētajiem apakšuzņēmuma līgumiem ar nesaistītiem apakšuzņēmējiem un informācija par nesaistītiem apakšuzņēmējiem

Ja jā, Ja jā, līgumcena vai līguma daļa, par ko tiks slēgti apakšuzņēmuma līgumi ar nesaistītiem apakšuzņēmējiem (tikai cipariem)

Līgumcena, bez PVN:      Valūta:      Līguma daļa:     

Nav zināms

Līguma vērtības vai daļas īss apraksts, par kuru tiks noslēgti apakšuzņēmuma līgumi (ja zināms):

Tiesības slēgt apakšuzņēmuma līgumus piešķiramas, piemērojot Aizsardzības un drošības jomas iepirkumu likuma IX nodaļas noteikumus attiecībā uz visiem vai konkrētiem apakšuzņēmuma līgumiem
Tiesības slēgt apakšuzņēmuma līgumus piešķiramas, piemērojot Aizsardzības un drošības jomas iepirkumu likuma IX nodaļas noteikumus attiecībā uz līguma daļu, izsakot to procentos un norādot vērtību diapazonu, kura maksimālā robeža nepārsniedz 30 procentus no līguma kopējās līgumcenas: minimālā līguma daļa procentos: (%), maksimālā līguma daļa procentos: (%)


 

Filer (klikk på filnavn for å laste ned)

Tittel Størrelse
Nolikums_033_EIS.docx 60 KB

Mercell Norge AS

Del av Mercell-gruppen, en av Europas ledende leverandører av elektroniske anbudsverktøy og informasjon mellom innkjøpere og leverandører i det profesjonelle markedet.

Kontakt oss

Klikk her for å gå til support

+47 21 01 88 05