Anskaffelse av produkt- og brukerstøtteressurs 3SV 2026029851

Hange

eForm 16 Contract notice — standard regime
Avatud menetlus
04.09.2026 9:13 (GMT+03:00)
05.10.2026 13:00 (GMT+03:00)
18.09.2026 13:00 (GMT+03:00)
Jah
Ei

Hankija

FORSVARSMATERIELL FORSVARSMATERIELL
Hedda Fürst Bale Hedda Fürst Bale
Grev Wedels plass 1
Postboks 800 Postmottak 2617 LILLEHAMMER

0151 OSLO
Norra
916075855

Hanke lühikirjeldus

Formålet med denne utlysningen er å fylle en rolle som produkt- og brukerstøtteansvarlig for Forsvarets deployerte SAP-løsning på Sjøforsvarets fartøy. Rollen skal drive produkt- og brukerstøtte for SAP deployert løsning innen eierskapsforvaltning (asset management), vedlikehold, forsyning og sikkerhet. Rollen vil også jobbe tett med leder av Sjøforsvarets digitaliseringsavdeling.

Rollen vil kunne innebære samarbeid med eventuelle andre avdelinger og/eller prosjekter i Forsvaret.

Hankele lisatud dokumendid

Dokumendi nimi Faili suurus
Konkurransegrunnlag 2026029851.zip 2,56 MB

Mercell Estonia OÜ

Mercelli gruppi kuuluv Euroopa juhtiv e-hanke keskkond vahendab infot ostjate ja tarnijate vahel.
Mercell Estonia OÜ | Põhja puiestee 21C, 10143 Tallinn, Eesti