Anskaffelse av produkt- og brukerstøtteressurs 3SV 2026029851

Информация о тендерe

eForm 16 Contract notice — standard regime
Open procedure
04.09.2026 8:13 (GMT+02:00)
05.10.2026 12:00 (GMT+02:00)
18.09.2026 12:00 (GMT+02:00)
Yes
Нет

Информация о покупателе

FORSVARSMATERIELL FORSVARSMATERIELL
Hedda Fürst Bale Hedda Fürst Bale
Grev Wedels plass 1
Postboks 800 Postmottak 2617 LILLEHAMMER

0151 OSLO
Норвегия
916075855

Информация о тендере

Formålet med denne utlysningen er å fylle en rolle som produkt- og brukerstøtteansvarlig for Forsvarets deployerte SAP-løsning på Sjøforsvarets fartøy. Rollen skal drive produkt- og brukerstøtte for SAP deployert løsning innen eierskapsforvaltning (asset management), vedlikehold, forsyning og sikkerhet. Rollen vil også jobbe tett med leder av Sjøforsvarets digitaliseringsavdeling.

Rollen vil kunne innebære samarbeid med eventuelle andre avdelinger og/eller prosjekter i Forsvaret.

Закупочная документация

Название Объем
Konkurransegrunnlag 2026029851.zip 2,56 MB

Mercell Holding AS

Part of the Mercell Group, one of Europe’s leading providers of e tender systems and information between buyers and suppliers in the professional market.