Sign in
Tender access
Contact us
Polska
Danmark
Deutschland
Eesti
Latvija
Lietuva
Norge
Polska
Russia
Suomi
Sverige
World
UK & Ireland
USA
Nederland
България
Polska
Danmark
Deutschland
Eesti
Latvija
Lietuva
Norge
Polska
Russia
Suomi
Sverige
World
UK & Ireland
USA
Nederland
България
Contact us
Sign in
Toggle navigation
Wsparcie
Website
Tenders
Anskaffelse av produkt- og brukerstøtteressurs 3SV 2026029851
Information
Notice type
 
Tender type
eForm 16 Contract notice — standard regime
Procedure
Open procedure
Estimated tendering starting date
Estimated tendering closing date
Publication date
04.09.2026 08:13 (GMT+02:00)
Closing date
05.10.2026 12:00 (GMT+02:00)
Questions closing date
18.09.2026 12:00 (GMT+02:00)
Recommended document due date
Accepts parallel bids
Yes
Accepts variant bids
No
Buyer
Name
FORSVARSMATERIELL
FORSVARSMATERIELL
Department
Contact
Hedda Fürst Bale
Hedda Fürst Bale
Address
Grev Wedels plass 1
Postboks 800 Postmottak 2617 LILLEHAMMER
0151
OSLO
Norway
Org. number
916075855
Website
fma.no
Short description
Formålet med denne utlysningen er å fylle en rolle som produkt- og brukerstøtteansvarlig for Forsvarets deployerte SAP-løsning på Sjøforsvarets fartøy. Rollen skal drive produkt- og brukerstøtte for SAP deployert løsning innen eierskapsforvaltning (asset management), vedlikehold, forsyning og sikkerhet. Rollen vil også jobbe tett med leder av Sjøforsvarets digitaliseringsavdeling.
Rollen vil kunne innebære samarbeid med eventuelle andre avdelinger og/eller prosjekter i Forsvaret.
Files (click "Show interest" to get access)
Name
Size
Konkurransegrunnlag 2026029851.zip
2,56 MB
Mercell Holding AS
Part of the Mercell Group, one of Europe’s leading providers of e tender systems and information between buyers and suppliers in the professional market.
Mercell Holding AS
|
Askekroken 11
,
0277
OSLO
,
Norway
Privacy policy
|
Cookie info
|
Terms & conditions
|
Contact us
|
Sign in