Udbud af kaffe, maskiner og service

Information

02 - Meddelande Om Upphandling
2011-03-28 11:38 (GMT+02:00)
2011-04-06 12:00 (GMT+02:00)
2011-04-06 11:59 (GMT+02:00)
Nej

Inköpare

Vejen Kommune Vejen Kommune
Rådhuspassagen 3
6600 Vejen
Danmark
16356913

Anbudsfristen har passerat.

Kort beskrivning

Sydjysk Kommuneindkøb udbyder rammeaftale på indkøb af kaffe,te,maskiner og service. Det samlede årlige forbrug af produkter omfattet af udbuddet udgør ca. 2,0 mio. dkr.. Der er alene tale om et estimat, som ikke er bindende for udbyder. Der er som udgangspunkt miminum fire af de fem kommuner forpligtet af aftalen.
Der vil på de udbudte produkter og ydelser blive indgået en eneleverandøraftale.

Procedure:
For at deltage i opgaven indsættes dette link i din internet browser:

http://permalink.mercell.com/27333282.aspx

Her tilmelder du dig opgaven ved at trykke på ikonet foroven: ”Meld din interesse”. Såfremt du ikke er licenshaver hos Mercell Danmark A/S skal du udfylde en registrering af dit firma. Denne registrering er nødvendig for videre deltagelse og er uden omkostninger.

Efter du har meldt din interesse skal du oprettes i Mercell – dette sker indenfor normal arbejdstid og er ikke en automatisk proces. Herefter modtager du login koder til www.mercell.dk . Når du er logget ind skal du trykke på ”My Mercell” for at se/downloade alle informationer.

Dokument (klicka på filnamnet för att ladda ner)

Namn Filstorlek
Tilbudsliste 1B - Maskiner 23 KB
Tilbudsliste 1C - Service 23 KB
Tro- og love erklæring 41 KB
Udbudsmateriale 408 KB
Tilbudsliste 1A - Kaffe, te og øvrige beslægtede produkter 47 KB

Mercell Commerce

Del av Mercellgruppen, en av Europas ledande leverantörer av elektroniska upphandlings- och anbudssystem på den professionella marknaden.
Mercell Commerce | Klara Södra kyrkogata 1, 11152 Stockholm, Sverige