Prekvalifisering 9405 Operasjons- og undersøkelseslamper - Nye Aker og Nye Rikshospitalet

Hange

eForm 16 Contract notice — standard regime
Competitive procedure with negotiation
03.09.2026 9:05 (GMT+03:00)
30.09.2026 13:00 (GMT+03:00)
Ei

Hankija

Sykehusbygg HF Sykehusbygg HF
Tormod Ihlen Silje Aslaksen
Holtermanns veg 3
7030 TRONDHEIM
Norra
814630722

Hanke lühikirjeldus

Anskaffelsen gjennomføres samlet for Nye Aker og Nye Rikshospitalet og omfatter operasjons- og undersøkelseslamper.

Operasjonslampene skal ha LED-teknologi og være egnet for endoskopisk kirurgi, generell kirurgi og åpen kirurgi. Undersøkelseslampene skal ha LED-teknologi, kunne monteres i tak, på vegg eller på stativ og være egnet for alt fra polikliniske undersøkelser til enkle kirurgiske inngrep.

Anskaffelsen er delt inn i delkontrakter tilpasset formål og marked:
  • Delkontrakt 01: Operasjonslamper
  • Delkontrakt 02: Kompakt LED undersøkelseslampe
  • Delkontrakt 03: LED undersøkelseslampe for enkle kirurgiske inngrep

This is the first step in a two-step tender. If you want to see the second step and access tender documents, please follow this link: Konkurranse 9405 Operasjons- og undersøkelseslamper - Nye Aker og Nye Rikshospitalet

Hankele lisatud dokumendid

Dokumendi nimi Faili suurus
Bilag A1U - ARH-0000-U-SP-0008_01_G.pdf 5,61 MB
Bilag B1U - HSØ-0000-U-SP-0031_05_G.pdf 226 KB
Bilag B2U - HSØ-0000-U-SP-0019_02_G.pdf 3,21 MB
Bilag B3U - HSØ-0000-U-SP-0020_01_G.pdf 5,39 MB
Bilag B3U - HSØ-0000-U-SP-0022_01_G.pdf 3,54 MB
Bilag C1U - ARH-0000-U-SP-0124_02_G.pdf 530 KB
Bilag C2U Delkontrakt 1 - ARH-0000-U-SP-0078_02_G.xlsx 117 KB
Bilag C2U Delkontrakt 2 - ARH-0000-U-SP-0079_02_G.xlsx 81 KB
Bilag C2U Delkontrakt 3 - ARH-0000-U-SP-0080_02_G.xlsx 83 KB
Bilag C20U - ARH-0000-U-SP-0104_02_G.pdf 970 KB
Bilag C20U Vedlegg A - HSØ-8250-F-RA-0013_03_G.pdf 1,64 MB
Bilag C20U Vedlegg B - HSØ-8250-F-SP-0002_02_G.pdf 1,29 MB
Bilag C20U Vedlegg C - HSØ-8250-F-SP-0003_02_G.pdf 775 KB
Bilag C20U Vedlegg D - HSØ-8250-F-SP-0004_02_G.pdf 413 KB
Bilag C20U Vedlegg E - HSØ-0000-F-ML-0018_01_G.xlsx 62 KB
Bilag D1U - HSØ-0000-U-SP-0006_03_G.pdf 156 KB
Bilag D2U - ARH-0000-U-SP-0010_04_G.pdf 115 KB
Bilag D16U - HSØ-0000-U-SP-0021_01_G.pdf 182 KB
Bilag E1 - NRH-0000-Z-PL-0001_06_G.pdf 235 KB
Bilag E1 - NSA-0000-Z-PL-0001_05_G.pdf 251 KB
Bilag E3U - ARH-0000-U-PL-0013_02_G.pdf 461 KB
Bilag F2U Delkontrakt 1 - ARH-0000-U-SP-0125_02_G.xlsx 160 KB
Del I Konkurransebeskrivelse - ARH-0000-U-SP-0122_02_G.docx 162 KB
Del II Avtaledokument - ARH-0000-U-SP-0123_02_G.pdf 89 KB
Forside.pdf 322 KB
Innholdsfortegnelse - ARH-0000-U-LI-0003_02_G.pdf 316 KB
Bilag F2U Delkontrakt 2 - ARH-0000-U-SP-0126_02_G.xlsx 110 KB
Bilag F2U Delkontrakt 3 - ARH-0000-U-SP-0127_02_G.xlsx 110 KB

Mercell Estonia OÜ

Mercelli gruppi kuuluv Euroopa juhtiv e-hanke keskkond vahendab infot ostjate ja tarnijate vahel.
Mercell Estonia OÜ | Põhja puiestee 21C, 10143 Tallinn, Eesti