Hanke lühikirjeldus
Arbeids- og velferdsdirektoratet har behov for bistand til å produsere og regissere Mulighetskonferansen 2026.
Mulighetskonferansen er en årlig begivenhet hvor målgruppen er de ansatte i Nav. Mulighetskonferansen er en ca. 5 timer lang digital TV-produksjon som inneholder en rekke ulike innslag, blant studioinnslag, panelsamtaler i studio og innslag fra ulike steder i Norge hvor vi viser frem eksempler på gode arbeidspraksiser i Nav.
Formålet med Mulighetskonferansen er å gi et faglig dypdykk til de ansatte i hvordan ulike deler av Nav går nye veier for å møte arbeidsgivere, gi arbeidsrettet oppfølging, og bidra til at flere mennesker har en mer verdifull hverdag.
Avtalen skal ha en varighet på ett år fra signering. Oppdragsgiver (Kunden) har opsjon på forlengelse av avtalen i ytterligere 1+1+1 år, dvs. totalt maksimalt fire års varighet.