Byggherreombud for DNS sitt moderniseringsprosjekt

Hange

02 - Contract notice
Competitive procedure with negotiation
20.11.2021 10:06 (GMT+02:00)
20.12.2021 13:00 (GMT+02:00)
Ei

Hankija

Stiegler Advokatfirma AS Stiegler Advokatfirma AS
Postboks 1124 Sentrum
5809 Bergen
Norra
919177519

Hange on lõppenud

Hanke lühikirjeldus

DNS opplever ineffektiv drift og plassmangel, og skal på bakgrunn av dette gjennomføre en innvendig modernisering av teaterbygingen. På bakgrunn av dette har DNS behov for et byggherreombud i denne prosessen.

Oppdraget består i å være AS Den Nationale Scene (DNS) sitt byggherreombud i moderniseringsprosjekt av teaterbygningen. DNS har sin egen prosjektleder for prosessen, og byggherreombudet skal fungere som byggeleder/assisterende prosjektleder og teknisk rådgiver for DNS, og skal følge opp entreprenører og de fremtidige byggeprosessene.

This is the first step in a two-step tender. If you want to see the second step and access tender documents, please follow this link: Byggherreombud for DNS sitt moderniseringsprosjekt - tilbudsfase

Mercell Estonia OÜ

Mercelli gruppi kuuluv Euroopa juhtiv e-hanke keskkond vahendab infot ostjate ja tarnijate vahel.
Mercell Estonia OÜ | Põhja puiestee 21C, 10143 Tallinn, Eesti