Anmodning om informasjon: Risikostyringsverktøy HMN

Information

9/27/2023 10:47 AM (GMT+02:00)
10/27/2023 12:00 PM (GMT+02:00)

Buyer

SYKEHUSINNKJØP HF SYKEHUSINNKJØP HF
Frida Rekstad Frida Rekstad
Postboks 40
Tollbugata 7

9811 VADSØ
Norway
916879067

Closing date has passed.

Short description

Helse Midt-Norge RHF gjennomfører et betydelig antall av risikovurderinger og DPIA rapporter årlig. Det er besluttet etablering av en konseptutredningsfase for risikostyringsverktøy. Ett av alternativene i utredningen omhandler potensiell anskaffelse av risikostyringsverktøy.

Målet med denne RFI’en er å identifisere og innhente informasjon på hvilke tilgjengelige løsninger leverandører kan tilby som risikostyringsverktøy for en statlig aktør som Helse Midt-Norge. En mulighetsutredning for å styrke de ulike interessenters arbeid i knytning til identifisering, vurdering og håndtering av risikoer er helt sentral. Altså en mer effektiv og proaktiv risikostyring.

Mer informasjon finnes i vedlagte dokument. 

Files (click "Show interest" to get access)

Mercell Holding AS

Part of the Mercell Group, one of Europe’s leading providers of e tender systems and information between buyers and suppliers in the professional market.

Contact us

Write to us

+47 21 01 88 00