Anskaffelse - Konkurransegjennomføringsverktøy (KGV) og kontraktsadministrasjonsverktøy (KAV)

Information

eForm 16 Contract notice — standard regime
Competitive procedure with negotiation
10/6/2025 8:10 AM (GMT+02:00)
11/3/2025 12:00 PM (GMT+01:00)
No

Buyer

Registerenheten i Brønnøysund Registerenheten i Brønnøysund
Gina Olsnes Gina Olsnes
Havnegata 48
8910 BRØNNØYSUND
Norway
974760673

Closing date has passed.

Short description

Formålet er å anskaffe en KGV/KAV-løsning som bidrar til å dekke behovet for å gjøre anskaffelser i henhold til forskriftsmessige krav, samtidig som kravet til etterprøvbarhet sikres. Målet er å ta i bruk en løsning som i størst mulig grad bidrar til en helelektronisk saksbehandling. Det er ønskelig med en løsning som kan legge til rette for å effektivisere anskaffelsesarbeidet og bidra til å digitalisere anskaffelsesfunksjonen på en bedre måte enn i dag.  Leveransemodellen skal være en skytjeneste. 
 

This is the first step in a two-step tender. If you want to see the second step and access tender documents, please follow this link: Anskaffelse - Konkurransegjennomføringsverktøy (KGV) og kontraktsadministrasjonsverktøy (KAV) - fase 2

Mercell Holding AS

Part of the Mercell Group, one of Europe’s leading providers of e tender systems and information between buyers and suppliers in the professional market.

Contact us

Write to us

+47 21 01 88 00