Bойти в систему
Kонтакты
Russia
Danmark
Deutschland
Eesti
Latvija
Lietuva
Norge
Polska
Russia
Suomi
Sverige
World
UK & Ireland
USA
Nederland
България
Russia
Danmark
Deutschland
Eesti
Latvija
Lietuva
Norge
Polska
Russia
Suomi
Sverige
World
UK & Ireland
USA
Nederland
България
Kонтакты
Bойти в систему
Toggle navigation
Служба поддержки
Website
Tenders
26/01235 Leie av garnfartøy til prøvefiske på blålange ved Storegga nord for 62°N i august 2026
Информация о тендерe
Notice type
 
Tender type
eForm N16VOL-CN Norwegian national Contract or concession award notice
Procedure
 
Планируемая дата объявления закупки
Запланированный срок подачи предложений
Дата оглашения
16.07.2026 10:42 (GMT+02:00)
Срок подачи предложений
10.07.2026 12:00 (GMT+02:00)
Questions closing date
26.06.2026 12:00 (GMT+02:00)
Recommended document due date
10.07.2026 12:00 (GMT+02:00)
Разрешено представить несколько предложений
Нет
Разрешены варианты предложений
Нет
Информация о покупателе
Название компании
Havforskningsinstituttet
Havforskningsinstituttet
Департамент
Контактное лицо
Cheo Wanzie Ntohnwi
Cheo Wanzie Ntohnwi
Aдрес
Postboks 1870 Nordnes
5817
BERGEN
Норвегия
Рег. номер
971349077
Веб-сайт
www.hi.no
Закупочный конкурс прерван
Информация о тендере
Havforskningsinstituttet (Oppdragsgiver) ønsker å leie ett garnfartøy til prøvefiske på blålange ved Storegga i 2026, fortrinnsvis i uke 34, alternativt i uke 35. Prøvefisket skal gjennomføres i et omfang og på lokasjoner som er definert på forhånd (prøvetakingsstasjoner vil avtales mellom Reder og Oppdragsgiver). Prøvetaking skal foregå i området som defineres som Storegga med utvalgte, fastsatte posisjoner med angitt redskap og angitt tid.
Закупочная документация
Название
Объем
26-01235 - 01 - Konkurransegrunnlag - leie av ett garnfartøy.pdf
421 KB
26-01235 - 02 - Vedlegg 1 - Kontraktsutkast - leie av ett garnfartøy.pdf
332 KB
26-01235 - 03 - Kontrakt Bilag 2 - HMS _.pdf
241 KB
26-01235 - 04 - Kontrakt Bilag 3 - Egenrapportering lønns- og arbeidsvilkår.docx
70 KB
26-01235 - 05 - Kontrakt Bilag 4 - Endringer etter kontraktsinngåelsen.docx
88 KB
26-01235 - 06 - Vedlegg 2 - Egenerklæring lønns- og arbeidsvilkår.docx
66 KB
Mercell Holding AS
Part of the Mercell Group, one of Europe’s leading providers of e tender systems and information between buyers and suppliers in the professional market.
Mercell Holding AS
|
Askekroken 11
,
0277
OSLO
,
Норвегия
Privacy policy
|
Файлы "Cookies"
|
Условия и правила
|
Kонтакты
|
Bойти в систему