Bойти в систему
Kонтакты
Russia
Danmark
Deutschland
Eesti
Latvija
Lietuva
Norge
Polska
Russia
Suomi
Sverige
World
UK & Ireland
USA
Nederland
България
Russia
Danmark
Deutschland
Eesti
Latvija
Lietuva
Norge
Polska
Russia
Suomi
Sverige
World
UK & Ireland
USA
Nederland
България
Kонтакты
Bойти в систему
Toggle navigation
Служба поддержки
Website
Tenders
IK-EØS 062-2025 Dynamisk innkjøpsordning (DIO) for nye møbler
Информация о тендерe
Notice type
 
Tender type
eForm 16 Contract notice — standard regime
Procedure
Restricted procedure
Планируемая дата объявления закупки
Запланированный срок подачи предложений
Дата оглашения
04.09.2026 9:26 (GMT+02:00)
Срок подачи предложений
01.02.2036 14:00 (GMT+01:00)
Questions closing date
Recommended document due date
Разрешено представить несколько предложений
Нет
Разрешены варианты предложений
Нет
Информация о покупателе
Название компании
Bergen kommune
Bergen kommune
Департамент
Innkjøp konsern
Innkjøp konsern
Контактное лицо
Laila Hope
Laila Hope
Aдрес
Postboks 7700
5020
BERGEN
Норвегия
Рег. номер
964338531
Веб-сайт
www.bergen.kommune.no
Закупочный конкурс прерван
Информация о тендере
Dynamisk innkjøpsordning (DIO) for nye møbler til Bergen kommune og samarbeidspartnere
Denne ordningen gjelder for enkeltkjøp av nye møbler som koster mer enn 500 000 kroner (ekskl. mva). Grensen på 500 000 kroner gjelder for hver av disse møbeltypene:
Kontormøbler.
Helsemøbler.
Skolemøbler.
Barnehagemøbler.
Brukte møbler og enkeltkjøp under 500 000 kroner (ekskl. mva) kjøpes gjennom rammeavtalene.
Nye leverandører kan kvalifisere seg fortløpende til ordningen i hele perioden.
Det er kun kvalifiserte leverandører som vil få tilgang til de enkelte konkurransene som publiseres på ordningen.
Dynamic documents
Name
Konkurranseregler - Dynamisk innkjøpsordning for nye møbler
Standardkontrakt for varekjøp
Bilag 5 - Endringer i den generelle kontrakten
Mercell Holding AS
Part of the Mercell Group, one of Europe’s leading providers of e tender systems and information between buyers and suppliers in the professional market.
Mercell Holding AS
|
Askekroken 11
,
0277
OSLO
,
Норвегия
Privacy policy
|
Файлы "Cookies"
|
Условия и правила
|
Kонтакты
|
Bойти в систему