Arbeidstøy synlighet/multinorm, fottøy med vern og verneutstyr

Information

1
Arbeidstøy synlighet/multinorm, fottøy med vern og verneutstyr
Rammeavtale
Forbruksmateriell
Anette Cecilie Irene Teppen
21.06.2026
1+1 år
7000000
5300000
730000

Conditions

DDP Delivered Duty Paid
Not Applicable
Given in inquiry document
NOK
Leverandør skal levere med EL kjøretøy
Ja

Description:

Oppdragsgiver har inngått rammeavtale for 2 år med mulighet for forlengelse med 1 + 1 år for kjøp av arbeidstøy (synlighet og multinorm), fottøy med vern og verneutstyr.

Innkjøp/avrop foregår ved at den enkelte virksomhet/enhet i kommunene selv foretar bestillinger i henhold til avtalen.
Det vil hovedsakelig være brukere fra kommuneområdet Teknisk, men øvrige virksomheter i kommunene som ikke er spesielt nevnt, og som kan ha et sporadisk behov for disse produktene, vil også kunne benytte denne rammeavtalen.

Arbeidstøy utover synlighetstøy/ multinorm tøy, samt fottøy uten vern, vil inngås på annen rammeavtale.
I tillegg har oppdragsgiver egen rammeavtale for vernebekledning og -utstyr til brann- og feiervesen, og dette omfattes ikke av denne avtalen.
Oppdragsgiver vil også inngå egne rammeavtaler for tekstiler til institusjonsbruk (kokketøy, pleie- og pasientbekledning og sengetekstiler), samt for bekledning med uniformspreg, som heller ikke vil omfattes av denne avtalen.

Suppliers

Name Primary contact Phone
Tess Øst AS Kari Krogh +47 69 30 46 10

Mercell Holding AS

Part of the Mercell Group, one of Europe’s leading providers of e tender systems and information between buyers and suppliers in the professional market.

+47 21 01 88 00