Prisijungti
Registruotis
Kontaktai
Lietuva
Danmark
Deutschland
Eesti
Latvija
Lietuva
Norge
Polska
Russia
Suomi
Sverige
World
UK & Ireland
USA
Nederland
България
Lietuva
Danmark
Deutschland
Eesti
Latvija
Lietuva
Norge
Polska
Russia
Suomi
Sverige
World
UK & Ireland
USA
Nederland
България
Kontaktai
Prisijungti
Toggle navigation
Pagalba
Svetainėje
Pirkimų
Utredning av IKT-løsning og alternative løsninger for opplæring til innsatte
Informacija apie pirkimą
Notice type
 
Tender type
eForm 16 Contract notice — standard regime
Procedure
Atviras konkursas
Planuojamo pirkimo pradžios data
Planuojamo pirkimo pabaigos data
Pirkimo paskelbimo data
2025-06-27 11:02 (GMT+03:00)
Pasiūlymų pirkimui pateikimo terminas
2025-08-08 13:00 (GMT+03:00)
Klausimų pateikimo terminas
2025-07-29 13:00 (GMT+03:00)
Vokų atplėšimo data
Leidžiami paraleliniai pasiūlymai
Ne
Leidžiami alternatyvūs pasiūlymai
Ne
Informacija apie pirkėją:
Pirkėjo pavadinimas
Utdanningsdirektoratet
Utdanningsdirektoratet
Pirkimų skyrius
Kontaktinis asmuo
Siri Rødevand Aass
Kari Kiperberg Werenskjold
Pirkėjo adresas
Schweigaardsgate 15b
0135
OSLO
Norvegija
Įmonės kodas
970018131
Internetinis puslapis:
www.udir.no
Pasiūlymų pateikimo terminas praėjo.
Norite gauti panašią informaciją kas rytą? Registruokitės 7 dienų NEMOKAMAI Mercell versijai!
Innsatte har samme rettigheter (og plikter) til opplæring som øvrige borgere i samfunnet. Opplæringstilbudet er en sentral del av aktivitetstilbudet i norske fengsler, og er avgjørende for god tilbakeføring til samfunnet. I opplæringen i fengsel anvendes det en digital løsning i dag som skal utfases. Det er derfor under utvikling en ny IKT-løsning (Utvei) for å imøtekomme relevante krav til pedagogisk opplæring og sikkerhet.
Den nye IKT-løsningen har blitt pilotert i Agder fengsel siden 2024, og etter planen skal piloten utvides til flere avdelinger og fengsler i 2025. IKT-løsningen er foreløpig kun utviklet for fengsler med høyere grad av sikkerhet. Det er betydelige kostnader knyttet til løsningen, særlig ved oppskalering til flere fengsler og det vurderes om løsningen er hensiktsmessig å ta i bruk for alle innsatte, uansett sikkerhetsnivå.
Utdanningsdirektoratet (Udir) og Kriminalomsorgsdirektoratet (KDI) har fått i oppdrag å utrede mulighetene for å nedskalere implementeringen av den nye IKT-løsningen, og utrede ulike alternativer til denne. For gjennomføring av oppdraget samarbeider Udir og KDI også med Vestland fylkeskommune (Vflk). Udir har fått ansvar for å lede utredningen og gjennomfører anskaffelse av kompetanse som kan bistå.
Dokumentai prieinami užsiregistravus
Pavadinimas
Dydis
SSA-B Generell avtaletekst.docx
109 KB
SSA-B Bilag.docx
109 KB
Egenerklæring for lønns- og arbeidsvilkår.docx
15 KB
CV-mal.docx
22 KB
Konkurransegrunnlag - åpen anbudskonkurranse - over 1,3 mill.docx
81 KB
Mercell Lithuania UAB
Mercell yra vienas iš Europoje pirmaujančių e-pirkimų sprendimų, kuris suveda pirkėjus ir tiekėjus į vieną erdvę. Čia skelbiami viešieji pirkimai, planuojami viešieji pirkimai, privačių įmonių konkursai ir kita informacija.
Mercell Lithuania UAB
|
Žirmūnų g. 139
,
LT-09120
Vilnius
,
Lietuva
Privatumo politika
|
Slapukai
|
Naudojimosi sąlygos
|
Kontaktai
|
Prisijungti