(PMLP 2023/30-EMAS) Veļas mazgāšanas pakalpojums

Informacija apie pirkimą

Paskirtosios sutartys
2023-09-25 23:02 (GMT+03:00)

Informacija apie pirkėją:

LR IeM Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde LR IeM Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde
Čiekurkalna 1.līnija 1, k-3
3333 Rīga
Latvija
90000054163

✅✅✅ Norite gauti tokią informaciją kas rytą? Užpildykite anketą viršuje spausdami "IŠBANDYTI NEMOKAMAI" ✅✅✅

Pretendenta nosaukums, kuram piešķirtas iepirkuma līguma slēgšanas tiesības, piedāvātā līgumcena, kā arī piedāvājumu izvērtēšanas kopsavilkums un piedāvājuma izvēles pamatojums:

Komisija vienbalsīgi nolemj: piešķirt līguma slēgšanas tiesības un noslēgt līgumu ar sabiedrība ar ierobežotu atbildību “ACK būve” Reģ. Nr. 43202000471 par kopējo summu līdz 16 799,00 EUR (sešpadsmit tūkstoši septiņi simti deviņdesmit deviņi eiro, nulle centi) bez PVN. jo pretendenta piedāvājums ir atlases un tehniskajām prasībām atbilstošs, un saimnieciski izdevīgākais (piemērojot koeficientu ir 1.20 EUR (viens eiro, divdesmit centi) bez PVN).

Dokumentai prieinami užsiregistravus

Pavadinimas Dydis
Nolikums PMLP 2023_30_EMAS.pdf 929 KB

Mercell Lithuania UAB

Mercell yra vienas iš Europoje pirmaujančių e-pirkimų sprendimų, kuris suveda pirkėjus ir tiekėjus į vieną erdvę. Čia skelbiami viešieji pirkimai, planuojami viešieji pirkimai, privačių įmonių konkursai ir kita informacija.

Kontaktai

Mercell klientų aptarnavimas

+370 655 3 14 21
Mercell Lithuania UAB | Žirmūnų g. 139, LT-09120 Vilnius, Lietuva