ERAISIK: Hoone fassaadi ja siseplaneeringu renoveerimisprojekti koostamine (Valgamaa)

Information

3/27/2012 5:15 PM (GMT+02:00)
4/9/2012 2:00 PM (GMT+02:00)
No
No

Buyer

Erahanked Erahanked
Kadi Kruuse Kadi Kruuse
Liivalaia 11
10118 Tallinn
Estonia
66778899

Closing date has passed.

Short description

Eraisik Valgamaalt kutsub Teid esitama pakkumist hoone fassaadi ja siseplaneeringu renoveerimisprojekti koostamisele.

Hoone:

Tegu on 1-korruselise üksikelamuga, mis ei ole hetkel kasutuses.

Kirjeldus:
Soovime teha hoones ümberehitus- ja fassaaditöid. Maja on plaanis kasutusele võtta perekeskusena.
Hetkel ei ole maja kasutusel, soojustatud on 1 külg, kokku 3 külge. Ventilatsioon ja küte majas puuduvad ning seetõttu on ajaga niiskust majja tulnud. Aknad on täies ulatuses vahetatud.
Olemas on maja hetkeolukorra plaan ja samuti ka joonised soovitavast lõpptulemusest (küsida dokumente otse).

Projekteerimist vajavad tööd:
1. Vaheseinte lammutamine;
2. kandeseintesse avade tegemine (projekteerija soovitused kudas ja mis mõõdus);
3. liumäe ja riiulite/panipaikade kavandamine;
4. fassaadi 2 külje soojustamine (PENO + plekk, pindala kokku u. 110m2).

Projekti soovituslik valmimise aeg:
Kevad 2012.a.

Projekti täpsusaste:
Põhiprojekt (soovitatav tuua etappide hinnad eraldi välja).


Hankija ja elamu täpsed andmed on lisatud täiendava informatsiooni alla, mis on nähtav, kui sisenete hankekeskkonda kasutajatunnustega ja vajutate hanke kohal nupule "Hankele ligipääsemiseks vajuta siia", mispeale leiate need kirjelduse välja alt.

Pakkumised palume esitada koos käibemaksuga Mercelli hankekeskkonnas. Pakkumise esitamine on tasuta ja laekub otse hankijale - Mercell otsustusprotsessis ei osale.
Küsimused, mis puudutavad hankekeskkonda, sh. abi ja tugi pakkumise esitamisel, palun esitada Mercelli esindajale Argo Freibergile tel. 6836786, 5039993 või [email protected].

 

Küsimuste tekkimisel seoses töödega palun võtta ühendust hankijaga.

Mercell Holding AS

Part of the Mercell Group, one of Europe’s leading providers of e tender systems and information between buyers and suppliers in the professional market.

Contact us

Write to us

+47 21 01 88 00