Aparatūras (medicīnas, sporta (t. sk. fizioterapeitu) diagnostikas iekārtas, sporta trenažieri, u. tml.) — iegāde un uzstādīšana

Information

03 - Contract award notice
Open procedure
8/16/2019 9:22 AM (GMT+02:00)

Buyer

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija
Jānis Žīdens
Brīvības gatve 333, Rīga, LV-1006
LV-1006 Rīga
Latvia
90000055243

Assignment text

Realizējot ESF Darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” 8.1.1. specifiskā atbalsta mērķa “palielināt modernizēto STEM, tajā skaitā medicīnas un radošās industrijas, studiju programmu skaitu” projektu, paredzēts izveidot Sporta zinātnes laboratoriju ar mērķi stiprināt pētniecisko un inovatīvo kapacitāti studiju un pētnieciskajā darbā. Šim mērķim nepieciešama specifisku iekārtu iegāde, ietverot arī to uzstādīšanu un pasūtītāja sākotnējo instruktāžu darbā ar iekārtām. Instruktāža ietver pasūtītāja deleģēto darbinieku (līdz 3 (trīs) personām) apmācību laika resursā kopumā līdz 24 (divdesmit četras) astronomiskām stundām, kas īstenojama ne ilgāk kā piecu darba dienu laikā pēc faktiskās piegādes un uzstādīšanas. Pēc tam – ražotāja noteiktās (ja ražotājs noteicis) obligātās tehniskās apkopes līguma termiņā. Pretendents nodrošina garantijas apkalpošanu, pretendenta norādītais garantijas termiņš nevar būt īsāks par 24 (divdesmit četriem) mēnešiem.

Mercell Holding AS

Part of the Mercell Group, one of Europe’s leading providers of e tender systems and information between buyers and suppliers in the professional market.

Contact us

Write to us

21 01 88 00
Mercell Holding AS | Grensesvingen 6, 0663 OSLO, Norway