Viitenumber 215791
Hanke nimetus Kopli jaamas asuva hoone osaline lammutamine
Lühikirjeldus Kopli raudteejaamas asuva hoone osaline lammutamine vastavalt HD Lisas 2.1 toodud asendiskeemile ja platsi lammutusjärgne heakorrastamine (katmine killustikuga vastavalt HD Lisale 2.2).
Pakkumiste tähtaeg 28.11.2019 12:00
Hankija Eesti Raudtee AS, 11575838
Kontaktisik KERSTI VÄRÄ
Phone +372 6158505
Email [email protected] Hankemenetlus Väikehange
Kestvus 30 Kestus päevades:
Euroopa toetustega projekt Ei
Lisainfo Vajaduse korral alustab hankija pakkujatega läbirääkimisi. Läbirääkimisi võib pidada pärast pakkumuste esitamist. Läbirääkimiste vajaduse määrab hankija. Hankija jätab endale õiguse läbi rääkida hankelepingu projekti, tehnilise kirjelduse, asjade/teenuste/ ehitustööde mahu, maksumuse ja tähtaegade osas. Läbirääkimised protokollitakse ja läbirääkimistel kokkulepitu on hankelepingu täitmisel kohustuslik. Läbirääkimiste järgselt võib hankija teha pakkujale ettepaneku korrigeeritud pakkumuse esitamiseks. Kui hankijal tekib kahtlus, et esitatud pakkumuse maksumus võib olla põhjendamatult madal, siis hankija juhindub RHS §-st 115 lg-test 7-9. Eduka pakkumuse valiku aluseks on madalaim hind eurodes käibemaksuta. Edukaks tunnistatakse madalaima hinnaga pakkumus. Juhul kui võrdse madalaima hinnaga pakkumusi on rohkem kui üks, siis tunnistatakse edukaks pakkumus, millel on soodsam hind pakkumuse maksumuse vormil lammutustööde teostamise osas.
Link teatele https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/1618914/notices/notice/1665294/print Pakkumiste esitamine https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/1618914 Link dokumentidele https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/1618914 id-p3541665293