Piegādātāju nosaukumi, kuri ir iesnieguši piedāvājumus, kā arī piedāvātās cenas:
1.daļā: SIA “Amerikas Baltijas Tehnoloģiju Korporācija”, EUR 550,00;
2.daļā: SIA “A.Medical”, EUR 4740,50;
3.daļā: SIA “Arbor Medical Korporācija”, EUR 620,30;
4.daļā: SIA “Arbor Medical Korporācija”, EUR 160,00;
5.daļā: SIA “Arbor Medical Korporācija”, EUR 175,30;
6.daļā: SIA “A.Medical”, EUR 275,00;
7.daļā: SIA “B.BRAUN MEDICAL”, EUR 105,52;
8.daļā: SIA “A.Medical”, EUR 1331,00;
9.daļā: Olympus Sverige Aktiebolag filiāle Latvijā, EUR 1200,00;
10.daļā: SIA “Arbor Medical Korporācija”, EUR 50,00;
11.daļā: SIA “NMS ELPA”, EUR 290,00;
12.daļā: SIA “NMS ELPA”, EUR 90,00;
13.daļā: nav iesniegts neviens piedāvājums;
14.daļā: - nav iesniegts neviens piedāvājums;
15.daļā: - nav iesniegts neviens piedāvājums;
16.daļā: SIA “MEDEKSPERTS”, EUR 80,00;
17.daļā: SIA “A.Medical”, EUR 65,00;
18.daļā: SIA “Amerikas Baltijas Tehnoloģiju Korporācija”, EUR 240,00;
19.daļā: - nav iesniegts neviens piedāvājums.
Pretendenta (vai pretendentu) nosaukums, ar kuru (vai kuriem) nolemts slēgt iepirkuma līgumu, līgumcena, kā arī piedāvājumu izvērtēšanas kopsavilkums un pamatojums piedāvājuma izvēlei:
Vispārīgā vienošanās un līgumi “Par tiesībām veikt medicīnisko iekārtu tehnisko apkalpošanu NMP dienesta un VMR vajadzībām” tiks slēgti ar SIA “A.MEDICAL”, sabiedrību ar ierobežotu atbildību “Amerikas Baltijas Tehnoloģiju Korporācija”, SIA “Arbor Medical Korporācija”, sabiedrību ar ierobežotu atbildību “B.BRAUN MEDICAL”, SIA “MEDEKSPERTS”, sabiedrību ar ierobežotu atbildību “NMS ELPA”, Olympus Sverige Aktiebolag filiāli Latvijā saskaņā ar apkopojumu par vispārīgās vienošanās dalībniekiem (pielikumā).
Savukārt Konkursa daļās (13., 14., 15., 19.daļa), kurās netika saņemts neviens piedāvājums, Konkurss izbeigts bez rezultāta.
Vispārīgā vienošanās tiks slēgta uz 2 (diviem) gadiem ar kopējo līgumcenu EUR 620 000,00 (seši simti divdesmit tūkstoši euro, 00 centi) bez PVN.
Vispārīgās vienošanās ietvaros noslēgto iepirkuma līgumu termiņš ir 2 (divi) gadi no vispārīgās vienošanās noslēgšanas dienas.
Vispārīgās vienošanās un līguma slēgšanas tiesības tika piešķirtas Pretendentiem, kuri atbilda visām atlases prasībām un attiecīgajās konkursa daļās piedāvāja zemāko cenu.