Flīžu grīdas ģenerālās tīrīšanas darbu veikšana

Information

1/27/2020 6:17 PM (GMT+01:00)
2/5/2020 1:00 PM (GMT+01:00)

Buyer

Rundāles pils muzejs Rundāles pils muzejs
Rundāles pils
LV-3921 Pilsrundāle, Rundāles novads
Latvia
90000045601

Closing date has passed.

Short description

Rundāles pils muzejs izsludina tirgus izpēti par flīžu grīdas ģenerālās tīrīšanas darbiem.

Piedāvājums noformējams aizpildot finanšu piedāvājuma formu, ietverot piedāvājuma izpildei nepieciešamās izmaksas.

Par uzvarētāju tiks atzīts Pretendents, kurš iesniedzis specifikācijai atbilstošu piedāvājumu ar zemāko cenu. Ar izraudzīto Pretendentu tiks slēgts līgums par pakalpojuma sniegšanu. Pakalpojuma izpildes laiks – pēc līguma parakstīšanas.

Piedāvājumi iesniedzami līdz 2020.gada 5.februārim plkst.14.00 (ieskaitot) uz elektronisko pastu ar adresi: [email protected]. Pēc norādītā datuma un laika piedāvājumi netiks pieņemti.

Ja Pretendents izvēlas sūtīt piedāvājumu pa pastu (kurjerpastu), tad visu atbildību  par iespējamo pasta sūtījuma aizkavēšanos vai citiem apstākļiem, kas var traucēt Piedāvājuma savlaicīgu nogādāšanu norādītajā adresē, uzņemas Pretendents.

Papildus informācija par tehnisko specifikāciju pa tālruni 26107546 vai rakstīt uz e-pastu: [email protected].

Files (click "Show interest" to get access)

Name Size
TI_flizu-gridas-tirisana.docx 229 KB

Mercell Holding AS

Part of the Mercell Group, one of Europe’s leading providers of e tender systems and information between buyers and suppliers in the professional market.

Contact us

Write to us

+47 21 01 88 00